Hakkımızda


Powerate Otomatik
Kepenk MotorlarıOtomatik kepenk motorları sektörüne yeni bir soluk getirmek için kurulan Powerate Kepenk Motorları olarak;

Temel prensibimiz müşteri ihtiyaçlarını kalite sınırlarımız içinde mümkün olan en kısa sürede karşılamaktır.

 

Firma olarak en son teknolojileri yakından izleyerek ve yatırımlara önem vererek kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

Tüp Motorlar, Redüktörlü Motorlar, Otomatik Kumandalı Yana Kayar Motorlar, Yedek Parça ve Aksesuar konusunda hizmet vermektedir.

Türkiye’nin yenilikçi otomatik kepenk motorları markası Powerate Kepenk Motorları olarak sadece ticari amaçla anlık çözüm üretmek yerine sektörümüze ve müşterilerimize katma değer yaratmaktır.

mevcut müşterilerimizin 7/24 güvenilir bir iş ortağı olmak ve potansiyel müşterilerimiz nezdinde bilinirlik kazanmak anlayışıyla hareket etmekteyiz.


Vizyon &
Misyon


Vizyon

Şirket politikamız en iyi ürünü en iyi fiyata doğru müşteriye zamanında ulaştırmaktır. İşimize olan saygımız gereği her geçen gün yatırımlarımıza devam ederek; sektörümüzün trendlerini takip ediyoruz.

Misyon

Sürdürülebilir büyüme ve çağımızın gerekliliklerini yerine getirmek üzere kurduğumuz şirket stratejimiz ve yenilikçi, dinamik, çözüm odaklı ekibimiz ile her zaman müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz.